Ciekawe i dziwne opowieści z życia heteroseksualnych Polaków. Poznaj ich zwyczaje godowe, problemy oraz zabawne historyjki!
RSS
czwartek, 22 stycznia 2009
Odnaleziono ostatnich fanów George'a W. Busha
Ostatnimi fanami George'a W. Busha, aktualnie na emeryturze, okazała się być urocza para heteroseksualistów z Częstochowy, pp. Wronowie:

Wronowie wysłali amerykańskiemu prezydentowi prezent - wyhaftowany przez Joannę, żonę Jacka ściegiem półkrzyżykowym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej z mosiężną tabliczką, na której grawer wyrył napis: Prezydentowi Georgowi Walkerowi Bushowi, obrońcy wolnego świata, z wyrazami wdzięczności rodzina Wronów.

- Tak sobie wyliczyliśmy, że jak to wyślemy ma przełomie września i października, do rąk adresata przesyłka dotrze akurat na koniec (wybitnie udanej -- przyp. Oliveira) kadencji - opowiada Jacek Wrona. - Do obrazu dołączony był także list z wyrazami szacunku i poparcia dla prezydenckiej decyzji o rozpoczęciu bezwzględnej wojny z terroryzmem. Pisaliśmy także, że wprawdzie musiała to być decyzja trudna, bo przyniosła poważne konsekwencje dla całego świata, to była nieunikniona, bo tylko tak można odpowiadać terrorystom na ich ataki.

Bardzo mądrze panie Jacku. I dzieci nawet już macie, czworo, to dobrze, szkoda by było, gdyby takie dobre geny się zmarnowały.
12:41, navaira
Link Komentarze (5) »