Ciekawe i dziwne opowieści z życia heteroseksualnych Polaków. Poznaj ich zwyczaje godowe, problemy oraz zabawne historyjki!
RSS
środa, 16 grudnia 2009
Idealny menszczyzna
Jaki winien on być? szymon zapytuje, (prawie) nikt go poważnie nie traktuje :(

Drogie Panie

Seksizm warning!

Sporo mówi się jaki powinien być idealny facet a jaki nie powinien być. Jestem mężem i niedługo zostanę ojcem i zawsze staram się dla mojej Żony być dobrym mężem ale także atrakcyjnym facetem. [...] Napiszcie proszę co podoba się Wam a czego nie znosicie u mężczyzn. Chodzi mi zarówno o takie sprawy jak ubiór, styl sposób zachowania ale i podejście do życia, problemów, pracy, codzienne sytuacje i nasze zachowanie – wszystkie aspekty życia. Prosiłbym o wszystkie wskazówki jakie pozwoliłyby nam mężczyzną dążyć do ideału [...]

Nam mężczyzną strzelać nie kazano... eee... wybaczcie :) Ale szczerze mówiąc szacun dla szymona, za samo zadanie pytania -- większość mężczyzn uważa, że sam fakt bycia płci męskiej czyni ich ideałami i nic już nie muszą robić. Dowodzą tego niektórzy z komentatorów:

Powinien być taki jak ja ;)

Inni przestrzegają:

Chłopie ty lepiej bądź sobą i nie popadaj w przesadę. Żeby się nie okazało, że ty na głowie stajesz aby jej dogodzić a ona cichaczem będzie się pruć na imprezach integracyjnych.

Ona się będzie takoż proszę co? Poza tym też mi porada bądź sobą, Lechowi Kaczyńskiemu też tak doradzili i proszę.

hahaha staraj sie staraj, a i tak predzej czy pozniej przyprawi ci rogi, a potem bedzie klamac prosto w oczy i poczujesz jak ostatni frajer. No, ale do tego trzeba samemu dojsc, bo jak mowi ktos z boku to wydaje sie, ze gada niestworzone rzeczy.

No i mamy pierwszą poradę nie wprost, idealny mężczyzna powinien się poddać psychoterapii, zanim zacznie rozciągać własne doświadczenia na połowę ludzkości.

Koleś! Pogięło cię? Stosując się do tych kobiecych rad możesz co najwyżej stać się użytecznym idiotą. PO PROSTU BĄDŹ SOBĄ!!!!!!.

I następny doradca posła Kurskiego pojawił się na forum...

Kobieta (chyba) doradza:

Wazne jest moim zdaniem tez, zeby byl typowym samcem. Jak baba "odwala" to przytulic ja i czasami tak po zwierzecemu potraktowac ( to jest moim zdaniem mega pociagajace).

Wydoić, odpchlić, wykastrować, na smycz czy uczyć sikać do kuwety? Potrzebujemy szczegółów.

Po za tym rozmawiac rozmawiac rozmawiac ;)

Ale ze zwierzętami to się rozmawia tylko w Wigilię. To w sumie się dobrze składa, bo akuratnie nadchodzi.

Dama imieniem ybra radzi:

Idealny facet to taki, który jest wyrozumiały i chce słuchać kiedy kobieta ma problemy czy jest zdenerwowana i chce się wygadać. Wtedy zwykle większość chce podpowiadać gotowe rozwiazania, a to nie o to chodzi. Masz wysłuchać, przytaknąć i przytulić /nie mylić z seksem/ :) to jedna z rzeczy, które pomagają czuć się w związku rozumianym.

Na co druga, niejaka marguyu, odpowiada:

ybra,
gdy skonczysz trzynascie lat przestaniesz upraszczac. Zycie, tym bardziej we dwoje, nie ma nic wspolnego z powiesciami dla mlodziezy.

Jak rozumiem, w życiu pary heteroseksualnej nie ma miejsca na rozmowy o problemach, które spotykane są tylko w powieściach dla młodzieży...

ybrze odpowiada również stach:

Z problemami emocjonalnymi to się chodzi to specjalisty, a nie zatruwa życie innej osobie. Poza tym przecież kobiety ponoć są psychicznie takie silne...

Moim prywatnym zdaniem to mężczyzna idealny powinien być niepodobny do stacha.

W ogóle niewiele miłości bliźniej w tym wątku. eweniebieska pisze:

Idealny mężczyzna to taki, dzięki któremu kobieta wie i czuje, że jest najważniejsza na świecie :)

Całkiem mi się porada spodobała, ale senseiek się nie zgodził:

I tym oto sposobem sie zblaznilas... i przedstawilas w bardzo zlym swietle swoja osobe.. Ale watpie, zebys wogole zrozumiala moja odpowiedz. Przeciez jestes najmadrzejsza, najpiekniejsza, najinteligentniejsza, naj-, naj-, na swiecie.. ;)

To poniekąd jakoś się nawet zgadza z postulatem samczego traktowania po zwierzęcemu -- kobieta, która chciałaby się w towarzystwie ukochanego mężczyzny czuć najważniejsza na świecie "błaźni się i przedstawia w bardzo złym świetle swoją osobę". Z kopa ją i lu w ryja! Będzie się tu ważna czuła, wywłoka jedna w tę i nazad po moście Poniatowskiego ganiana.

Wątek podsumowuje sonka:

nie powinien polegac na opiniach przypadkowych internautow, ktorzy mu radza jaki ma byc, co lubic, co nosic, co myslec, co mowic i jak sie zachowywac

No i prawda, bo kto wie, może tych porad to mu udzielają panowie Zakościelny i Maserak, a może Lepper i Witaszek.

A jakiej porady udzieli naczelny ekspert ds. idealnych mężczyzn, znaczy mła? Wysłuchać, przytulić, umyć się od czasu do czasu, dezodorantu użyć, nie zasypiać zaraz po seksie i przebija pan, panie szymonie, 95% polskich samców.
18:40, navaira
Link Komentarze (19) »